Author: v***e
Date:
Review: I loved it works amazing! You should buy it! Please like!!!❤️
Color: Chocolate
Size: one-size
Price: 33kr
Original Price: 39kr
Consider your eyebrows officically snatched! Our MicroDefine 0.9mm Brow Pencil delivers ultra-fine lines to enhance the look your natural brows with minimal effort. This pencil helps you create the brows of your dreams. Whether you're going for a steep arch look or a thin straight look, this pencil's got you covered from AM to PM.
| Ingredients | Alcohol-Free, Vegan, Fragrance-Free |
| Color | Taupe |
| Texture | Cream |
| Type | Eyebrow Pencil |
| Height | 1.3 cm |
| Length | 15 cm |
| Net Weight | 0.02 g |
| Width | 2.6 cm |
| SKU | sb25052210091919749 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: Premium, Innovative, Affordable & 100% CRUELTY FREE. SHEGLAM provides high-quality cosmetics at fair prices by only partnering with the best&world-class manufacturers. We believe GLAM isn't just for a select few. Beauty isn't a gift, it's a RIGHT!
Quality: 1714743 people said the quality is very good!
Author: v***e
Date:
Review: I loved it works amazing! You should buy it! Please like!!!❤️
Color: Chocolate
Size: one-size
Author: C***r
Date:
Review: The product came earlier and good for the price, i like it.
Color: Ebony
Size: one-size
Author: n***9
Date:
Review: I love how it's very fine and not too dark/too orange. Great for natural looking brows, The packaging is good.
Color: Taupe
Size: one-size
Author: m***r
Date:
Review: So good and for lips
Color: Chocolate
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.